ABB flexpainter IRB 5500

Yok

Duvara montaj için tasarlanmış 6 eksenli boya robotu, patlamaya dayanıklı (ATEX). S4P + ABB özel boya kontrolü ile donatılmıştır.

Yepyeni duvara monte edilmiş FlexPainter IRB 5500'ün benzersiz tasarımı ve yapılandırması, herhangi bir dış araba gövde boya robotunun en büyük ve en esnek robot çalışma zarfını yarattı.

FlexPainter IRB 5500, yüksek hızlanma, boyama hızı ve geniş çalışma zarfını birleştirir. Bu, iki FlexPainter IRB 5500'ü şimdiye kadar dört boya robotuna ihtiyaç duyulan işleri halledebiliyor.
ABB'nin FlexBell Kartuş Sistemi (CBS), toplu olmayan boyama ve çoklu boyama için en verimli çözümdür. ABB'nin yüksek akışlı atomizörünün kombinasyonu ve FlexPainter IRB 5500'ün hızlanması ve doğruluğu, bunu benzersiz bir güç performansı konfigürasyonu yapar.
FlexPainter IRB 5500'ün benzersiz konsepti, robot kolunun tüm dikey ve yatay araç yüzeylerine paralel olarak hareket etmesine olanak tanırken, üst üste binme (yama çalışması) boyama ihtiyacını ortadan kaldırır. Sonuç daha iyi bir finisaj kalitesi ve azalan boya tüketimidir.

Applications

Boyama

Pictures

Videos

Diagrams