ABB IRB 360 Flexpicker cell

Yok

ABB Flexpicker hücresi, 4 eksen, bir konveyör besleyiciden küçük parçaları almak ve yerleştirmek için kullanılır. Entegre görüş sistemi, bu hızlı robotun konveyöre rastgele çıkan küçük parçaları veya torbaları seçmesine ve yerleştirmesine izin verir. Robotik sistem robot ve konveyörlere sahip kapalı bir hücre içerir (fotoğraflara bakın)

Yıl 2010. En son IRC5 M2004 denetleyicisi ile donatılmıştır.

PickMaster yazılımı kullanılarak bir uygulama kurmak kolaylaşır. 10 yıllık deneyimlere dayanarak, PickMaster IRB 360 entegratörleri ve kullanıcıları için paha biçilemez bir yardım olarak gelişmiştir. Görme yapılandırmasını basitleştirir ve verimli bir yüksek hızlı toplama uygulaması için gerekli olan uygulama araçlarını sunar.

Güvenilir, pazar lideri IRC5 denetleyicisi de FlexPickerTM robot çözümünün ayrılmaz bir parçasıdır. True-MoveTM ve QuickMoveTM'li IRC5, robotun hızlı hareket eden konveyör bantlarını yüksek doğrulukla takip etmesini sağlayan, takip eden yol ile birlikte en yüksek hızı sağlar. IRC5 ayrıca, makine ve üretim hatlarına önemli yer tasarrufu ve kolay entegrasyon sağlayan panel monteli bir versiyonda mevcuttur.


Pictures

Diagrams